Jaksa paremmin -uniklinikat eri puolilla Suomea 8.5.2018

ETRYläisenä nukut PAREMMIN! Järjestämme JAKSA PAREMMIN -illan yhdessä Unikulman eksperttien kanssa samanaikaisesti usealla paikkakunnalla ympäri Suomea tiistaina 8.5.2018 klo 17:30 alkaen. Ota kaverikin mukaasi!

Potentiaalisen uuden jäsenen sekä oma ilmoittautumisesi sitovina viimeistään 20.04.2018 Erton tapahtumakalenterin kautta. Ilmoittautuessasi kerro nimesi, puhelinnumerosi, sähköpostiosoitteesi ja mahdolliset ruoka-aineallergiat. Samat tiedot myös mahdollisen kutsumasi ei-jäsenen osalta. Tarjoamme 17:30 alkaen kevyttä suolaista ennen tilaisuuden alkua.

Ilmoittautuminen

Paikkakunnat

Helsinki - Erottaja
Helsinki - Lanterna
Hyvinkää
Kuopio
Lahti - Kauppakeskus Syke
Lempäälä - Ideapark
Jyväskylä
Oulu
Raisio
Vantaa - Petikko
Vantaa - Portinpuiston kauppakeskus

Alla näet tilaisuudet paikkakunnittain, yhteyshenkilömme paikan päällä sekä yhteysosoitteen lisätietokysymyksiä varten.

Helsinki Erottajankatu 19; Auli Seppäläinen/ auli.seppalainen@erto.fi
Helsinki Lanterna, Varikkotie 2 B; Leena Holmstedt/ leena.holmstedt@erto.fi
Hyvinkää Mäkikuumolantie 3; Merle Kajalainen/ paivi.kuosmanen@erto.fi
Kuopio Kolmisopentie 3; Päivi Kuosmanen/ paivi.kuosmanen@erto.fi 
Lahti Kauppakeskus Syke, Kauppakatu 18; Tarja Kinnunen / tarja.kinnunen@erto.fi 
Lempäälä Ideaparkinkatu 4; Sirpa Sippola/ sirpa.sippola@erto.fi 
Jyväskylä Sammontie 1, 40270 Jyväskylä Päivi Kuosmanen / paivi.kuosmanen@erto.fi
Oulu Haaransuontie 3; Sirkka Inkila / sirkka.inkila@erto.fi
Raisio Itäniityntie 14; Leena Aarnio/ paivi.kuosmanen@erto.fi 
Vantaa, Petikko Petikontie 1; Anna Vuorisalo/ anna.vuorisalo@erto.fi 
Vantaa, Portinpuisto Porttisuontie 13; Pirjo Favorin/ pirjo.favorin@erto.fi

Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä on 20.4.2018. Lisätietoja tapahtumasta yleisesti: Anna Vuorisalo anna.vuorisalo@erto.fi

← Takaisin